Hakkımızda

 Ofisimiz 1986 yılında SÖKMEN HUKUK BÜROSU adıyla İzmir’de kurulmuştur. İlk günkü çalışma heyecanımız ve 35 yıllık tecrübemizle, müvekkillerimize en iyi hizmeti en hızlı şekilde verme iddiasını taşıyoruz.
Kuruluşumuzdan bu yana şahısların ve işletmelerin ödenmeyen alacaklarının takibini yapmaktayız. 1994 yılından bu yana bankalara ve kurumlara sözleşmeli avukat olarak hizmet vermekteyiz.
  Bu çalışmalar da bizi, bireysel kredi, ticari kredi ve kredi kartı alacaklarının tahsilatı ile her türlü alacak takibinde uzmanlaştırmıştır. Bu alanda elde ettiğimiz sayısız başarının verdiği gururla en iyi olma yolunda ilerlemekteyiz.
  Ayrıca devamlı araştıran ve okuyan , konuya hakim , tecrübeli avukatlarımız ile hukuk departmanımızda müvekkillerimizin her türlü hukuksal sorununa yardımcı oluyoruz.
 Uzman arabulucu eğitimlerini tamamlamış avukatlarımız ile hukuk düzenimize yeni yeni dahil edilen alternatif uyuşmazlık çözüm yollarından arabuluculuk hizmetini de büromuzda sağlamaktayız.
  Yabancı dil konusunda uzmanlaşmış avukatlarımız ile uluslararası hukuki uyuşmazlık konularında Türk veya yabancı müvekkillerimize hukuki danışmanlık konusunda yardımcı oluyor , büromuzu ve ekimizi globalleşen dünyamıza hazır hale getirerek kendimizi her gün geliştiriyor ve dünün üzerine ekleyerek yarınlara emin adımlarla ilerliyoruz.